Klienci2

Doskonale rozumiemy że zadowolenie klienta stanowi napęd stabilnego rozwoju naszej firmy. Indywidualne podejście do każdego klienta, niezależnie od rozmiarów i wartości zamówień, spowodowało, że zaufało nam już ponad trzy tysiące firm z kraju i zagranicy. Dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście i wierzymy, że w kolejnych latach co raz więcej firm zASMAkuje w jakości jaką oferujemy.

eksport3

Gdy rozpoczęliśmy działalność, nasze produkty trafiały głównie na rynek Polski. Od tego czasu, udało nam się zdobyć zaufanie wielu firm zagranicznych. Dziś, ponad 80% naszej produkcji skierowanych jest do klientów z Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji oraz większości krajów Europy Wschodniej i Zachodniej. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów oraz ekspansja na nowe rynki to integralny element polityki naszej firmy.

reklamacja3

Wysoka jakość produktów i usług jest dla nas priorytetem. Nasz dział kontroli jakości dysponuje zaawansowanym sprzętem pomiarowym a każdy pracownik naszej firmy zaangażowany jest w politykę jakości. By sprostać wymaganiom jakościowym naszych klientów stworzyliśmy szereg zaawansowanych procedur. Kontroli podlegają wszystkie działy i procesy w naszej firmie oraz nasi dostawcy. W chwili obecnej poziom reklamacji wynosi 1,2%