Elementy antywibracyjne i odbojowe
Elementy antywibracyjne i odbojowe
Elementy antywibracyjne i odbojowe
Elementy antywibracyjne i odbojowe
Elementy antywibracyjne i odbojowe
Elementy antywibracyjne i odbojowe
Elementy antywibracyjne i odbojowe
Elementy antywibracyjne i odbojowe

Odboje i poduszki poliuretanowe


Poliuretan doskonale absorbuje energię, dzięki czemu produkowane są z niego elementy antywibracyjne i odbojowe. W naszej ofercie znajdą Państwo poduszki poliuretanowe, które doskonale zastąpią m.in. mniej trwałe i odporne na zużycie elementy gumowe. Tego rodzaju produkt stosowany jest w różnorodnych dziedzinach i branżach. Wykonujemy indywidualne zamówienia, przy których dostosowujemy produkt odpowiednio do oczekiwań i wymagań klienta. Elementy antywibracyjne i odbojowe sprawdzają się m.in. w przypadku poprawiania precyzji prowadzenia samochodu. Poliuretan dzięki swoim wyjątkowym właściwościom zwiększa stabilność geometrii pojazdu, a także zapewnia mu długotrwałe i niezawodne działanie.

Wszystkie części wykonane z tego elastomeru mają szereg mocnych stron, które spowodowały, że stały się wyjątkowo popularne w prawie każdej dziedzinie przemysłu. Odboje poliuretanowe w doskonały sposób tłumią wszelkie drgania. Nie ulegają również niszczącemu wpływowi środowiska, w którym pracują. Inwestując w takie rozwiązania, zapewniamy sobie długotrwały komfort użytkowania. Poliuretany charakteryzuje ogromna odporność na benzynę, olej, rozpuszczalniki, czy np. 10-procentowe roztwory kwasów. Jednak poza materiałem, z którego są wykonane odboje i poduszki, znaczenie ma również ich producent. Wybierając spośród licznych ofert, warto zdecydować się na firmę z doświadczeniem, międzynarodową renomą i możliwością wprowadzania najnowocześniejszych technologii.

Asma – zaufany producent odbojów i poduszek poliuretanowych

Jako specjaliści w produkcji elementów z tego popularnego, niemal pozbawionego wad elastomeru, gwarantujemy Państwu wysoką jakość dostarczanych części. Poduszki poliuretanowe i odboje firmy Asma zostały docenione przez wielu naszych klientów, którzy docenili naszą precyzję oraz proponowanie nowatorskich metod technologicznych. Żywotność tego typu rozwiązań jest nawet pięć razy większa niż w przypadku standardowych części, wykonywanych np. z gumy.

Nasze produkty mogą mieć różne wymiary i poziomy twardości, dlatego znalazły tak szerokie zastosowanie. Odboje poliuretanowe klasyfikują się jako jeden z najbardziej niezawodnych i uniwersalnych pomysłów na zapewnienie wysokiej absorbcji energii oraz właściwości antywibracyjnych. Każdy nasz produkt wykonujemy z ogromną starannością i z indywidualnym podejściem do oczekiwań klientów. Inwestując w produkty Asma, inwestują w najlepszą jakość. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

O produkcie
  • 30 sierpnia 2015Date:
Like it?
More sharing options