Elementy antywibracyjne i odboje

Poliuretan jest materiałem doskonale absorbującym energię. Dzięki temu nadaje się doskonale do wytwarzania takich produktów, jak elementy antywibracyjne i odboje poliuretanowe.

Sprężyny poliuretanowe

Elementy antywibracyjne i odbojowe takie jak: Sprężyny poliuretanowe, odbijacze, zderzaki i podkładki antywibracyjne od ASMA POLAND

Ta grupa produktów poliuretanowych – elementów antywibracyjnych i odbojowych stanowi doskonałą alternatywę dla ich  odpowiedników wykonanych z innych materiałów. Dzięki swoim unikalnym właściwościom nasze elementy antywibracyjne i odboje poliuretanowe takie jak: Sprężyny poliuretanowe, odbijacze, zderzaki i podkładki antywibracyjne są coraz częściej stosowanym wariantem w konstrukcjach maszyn wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. W ramach naszej oferty oddajemy do Państwa dyspozycji wysokiej jakości sprężyny poliuretanowe, odbijacze, zderzaki i podkładki antywibracyjne z elastomeru poliuretanowego o dowolnym kształcie oraz występujące w całej skali twardości Shore’A i Shore’D. Spośród głównych zalet, którymi odznaczają się nasze elementy antywibracyjne i odbojowe, wymienić należy w szczególności:

  • wymiar, kształt i parametry techniczne zgodne z oczekiwaniami klienta,
  • wybitną trwałość, nawet przy intensywnej eksploatacji,
  • wzmocnioną ochronę przed oddziaływaniem smarów, olejów i innych przemysłowych substancji chemicznych,
  • możliwość przenoszenia relatywnie dużych obciążeń przy jednocześnie niewielkich wymiarach,
  • elementy antywibracyjne i odboje poliuretanowe są przystosowani do pracy w szerokim zakresie temperaturowym.

Odboje poliuretanowe wysokiej jakości

Mamy nadzieję, że zainteresował Państwa nasz asortyment produktów poliuretanowych z grupy elementów antywibracyjnych i odbojowych. Sprężyny poliuretanowe i inne elementy odbojowe cechują się wieloma zaletami w porównaniu do produktów wykonanych z innych materiałów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie wszelkiego rodzaju sprężyn poliuretanowych, odbijaczy, zderzaków i podkładek antywibracyjnych. Nasza wykwalifikowana kadra na pewno dobierze odpowiednie rozwiązanie.

Aktualności

Nowa hala do obróbki strumieniowo ściernej

Aktualności asmapoland.com - 01.02.2021

Szanowni Państwo! Mam ogromną przyjemność poinformować Państwa, że niebawem rusza rozbudowa nasze...

Poliuretan z pośród wielu elastomerów zajmuje coraz ważniejsze miejsce w przemyśle a jego popularnoś...

Zdjęcia

Odboje poliuretanowe