Koła poliuretanowe – szeroki wybór

Produkujemy koła z bieżnią poliuretanową lub Vulkollanową, na felgach z tworzyw sztucznych, metali lub bezpośrednio na łożyskach. Nasze koła mają szerokie zastosowanie w niemalże wszystkich gałęziach przemysłu

Wysokiej jakości rolki i koła poliuretanowe

Oprócz regeneracji polegającej na nałożeniu powłoki poliuretanowej na używaną felgę zajmujemy się również produkcją kompletnych rolek i kół poliuretanowych wraz z felgą. Felgi produkujemy z różnych materiałów odpowiednich do danej aplikacji na podstawie rysunku technicznego bądź wzoru dostarczonego od klienta. Następnie nanosimy na nie warstwę elastomeru poliuretanowego. Nasz poliuretan charakteryzuje się wysoką odpornością na zużycie, a przy tym nie brudzi i nie niszczy powierzchni, po której się porusza. Mamy duże doświadczenie w produkcji kompletnych kół poliuretanowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i zatrudniamy najlepszych specjalistów. Przez lata działalności wypracowaliśmy optymalne mieszanki, dzięki czemu nasze rolki i koła poliuretanowe sprawdzą się w odpowiednich warunkach z góry określonych przez klienta. Dzięki nowoczesnym maszynom odlewniczym osiągamy niemalże w 100% powtarzalny rezultat.
Oferowane przez nas rolki i koła poliuretanowe mogą mieć  różną średnicę, nośność, barwę czy bieżnik. W stosunku do kół pokrytych innym elastomerem takim jak guma czy silikon charakteryzuje je dłuższa żywotność, wykazują też większość wytrzymałość na odkształcenia. Doskonale absorbują również drgania czy hałas. Nasze rolki i koła poliuretanowe są odporne na różnego typu agresywne substancje chemiczne i bez problemu spełniają swoje zadania w skrajnych temperaturach.
Produkowane przez nas koła znajdują zastosowanie w wielu branżach, m.in. w logistyce, transporcie, przemyśle maszynowym czy drzewnym.

Niezawodność rolek poliuretanowych z łożyskiem

Nasz zakład zajmuje się również produkcją i dostarczaniem do klientów najwyższej jakości rolek poliuretanowych z łożyskiem – pokryć poliuretanowych naniesionych bezpośrednio na łożysko. Brak felgi oznacza optymalizację kosztów i redukcję wagi. Nasi specjaliści z działu produkcji dbają o to by podczas procesu wylewania poliuretan nie dostał się do środka łożyska Rolki poliuretanowe z łożyskiem to doskonały wybór do wszelkiego typu maszyn gdzie istotna jest wydajność.

Nasza oferta dostosowana jest do Państwa możliwości i oczekiwań – gwarantujemy konkurencyjne ceny, szybkie terminy realizacji oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie zlecenia

Aktualności

Poliuretan z pośród wielu elastomerów zajmuje coraz ważniejsze miejsce w przemyśle a jego popularnoś...

Rowkowany wał

Aktualności Rowkowany wał poliuretanowy

Na zdjęciu na pierwszym planie wyrowkowany duży wał poliuretanowy. W tle natomiast nasza nowoczesna...

Rolki poliuretanowe z łożyskiem

Zdjęcia

Rolki poliuretanowe z łożyskiem