Regeneracja kół 01

Regeneracja kół 02

Regeneracja kół poliuretanowych 01

Regeneracja kół poliuretanowych 02

Regeneracja kół poliuretanowych

Regeneracja kół poliuretanowych potocznie nazywana „gumowaniem” jest jedną z popularnych propozycji na liście naszych usług. W ramach zlecenia pokrywamy koła odpowiednim systemem poliuretanowym dostosowanym do konkretnych warunków pracy.

Regeneracja kół poliuretanowych – korzyści

Nałożenie nowej powłoki poliuretanowej na starą felgę wpływa przede wszystkim na szybszy czas dostawy oraz na niższy koszt. Zregenerowane koło poliuretanowe przez naszą firmę  ponadto zyskuje zwykle lepsze właściwości oraz lepszą przyczepność do podłoża. Aby uzyskać ten efekt, regeneracja kół poliuretanowych dokonywana jest przez nas wyłącznie z użyciem sprawdzonych komponentów od czołowych światowych producentów.

Profesjonalna regeneracja kół poliuretanowych – warunki współpracy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie gumowania. Gwarantujemy terminowość, wysoką jakość wykonania oraz realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Regeneracja kół realizowana jest przez wykwalifikowaną załogę, która korzysta z nowoczesnego oprzyrządowania. Podejmujemy się usługi regeneracji kół poliuretanowych o niemal dowolnych wymiarach i mających zastosowanie w większości branż przemysłowych
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie gumowania kół. Proponujemy korzystną wycenę i optymalne rozwiązanie.